Сонячна батарея — інвестиція в майбутнє!

Найпоширенішим типом використання альтернативних джерел енергії на даний час є сонячна енергія, яку перетворюють на теплову чи електроенергію за допомогою сонячних батарей. Сонячна батарея є таким джерелом енергії, яке не завдає шкоди навколишньому середовищу та є екологічно чистим, безпечним, та таким, що може природно відновлюватись. Для перевтілення сонячного випромінювання у енергію були винайдені такі пристрої , як сонячна електростанції, які складаються із сонячних панелей.

Сонячна батарея, як пристрій являє собою генератор постійного струму, який сонячну енергію може перетворювати в електричну. Для функціонування такого приладу необхідно мати комплект спеціальних панелей, які відрізняються своїм розміром в залежності від необхідної потужності, яка буде потрібна для будинку. Крім потужності, яку будуть віддавати сонячні батареї, необхідно акцентувати увагу на місцевість, де розташуються сонячні елементи. Для якісної роботи сонячних батарей будинок повинен знаходитись на рівній сонячній місцевості. Але наявність тіньових просторів, які будуть заважати функціонуванню сонячних модулів, не є проблемою. В такому випадку на допомогу прийде сонячний трекер, який представляє собою систему, яка дає можливість розташувати комплекс сонячних модулів на будь-якому місці.

Що стосується матеріалів, які використовують для виробництва сонячних батарей, то загально відомо, що це аморфний (тонко плівковий), моно- і полікристалічний кремній. Ці типи такого матеріалу забезпечують довготривале використання сонячних модулів (20-30 років), але окрім аморфного, з огляду на його менший строк функціонування.

Як відомо, в даний час використання електроенергії стає дедалі дорожчим, тому вже більшість українців віддають перевагу альтернативним джерелам енергії, а саме сонячним батареям. Лідером по встановленню та використанню сонячних батарей вже поспіль декількох років називають Західну Україну, де розміщена найбільша кількість сонячних установок.

Перевагами використання сонячної енергії є її екологічна чистота, великій термін використання, який дає достатньо бистру окупність встановлення, значна незалежність від місцевих енергосистем, можливість продавати невикористану енергію тим же місцевим енергосистемам, доступне та невибагливе обслуговування сонячних батарей, та на останок їх висока енергоефективність.

Використання сонячної енергії залишається перспективним напрямком, розвитку якого у нашій країні сприяє можливість підключити «Зелений тариф», який має свої переваги для користувачів сонячних батарей. Тому можна зробити висновок, що встановлюючи домашню сонячну електросистему допоможе не тільки знизити витрати на електроенергію, а і відчути себе незалежним від центрального електропостачання. А крім того, відкривається можливість додаткового прибутку, за рахунок продажу зайвої електроенергії.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.