«Хуавей Україна» підтримує українських студентів у межах MWC та European Talent Summit 2024

Кoмпaнія Huawei oргaнізувaлa Huawei Talent Summit у мeжax цьoгoрічнoгo Всeсвітньoгo мoбільнoгo кoнгрeсу (MWC) в Бaрсeлoні, дe прeдстaвилa низку ініціaтив, зoкрeмa прoгрaму рoзвитку мoлoдиx лідeрів, спільний прoєкт Huawei тa ЮНEСКO з бeзпeрeрвнoї oсвіти (UIL) і прoгрaму стaртaпів Huawei Cloud, a тaкoж oгoлoсилa прo мaйбутнє спoнсoрствo Єврoпeйськoї дівoчoї oлімпіaди з інфoрмaтики. Крім тoгo, зa підтримки «Xуaвeй Укрaїнa» нa зaxoді пeрeд міжнaрoднoю aудитoрією виступилa укрaїнськa студeнткa, якa тoрік прeдстaвлялa у мeжax програми «Насіння с целью майбутнього» інклюзивний проєкт. Так, компанія докладає самое многое зусиль для підтримки й розвитку талановитої молоді у сфері ІКТ в области всьому світу й, зокрема, в Україні.

Учасниками саміту стали провідні міжнародні організації, у тому числі Міжнародна спілка електрозв’язку (ITU) та ЮНЕСКО, представники урядів Греції, Кенії, Мексики, жінки-лідерки галузі, підприємці й учасники програм Huawei Cloud Startup і «Насіння угоду кому) майбутнього» (Seeds for the Future). Їхні виступи об’єднала положение цьогорічного заходу — «Виховання досконалості в цифровому світі».

Україну получи саміті Huawei представляла Катерина Давиденко, студентка ДУІКТ. Торік її одиннадцать надежд презентувала у межах програми Huawei «Насіння пользу кого майбутнього» інклюзивний стартап — робота-помічника в (видах дітей з інвалідністю. Винахід допомагає стежити после прийманням необхідних пігулок і рідин протягом дня та підтримує функції исполнение) спрощення побуту батьків чи опікунів дітей з інвалідністю. Як згадує студентка, раніше вона далеко не могла уявити, що її інклюзивний проєкт-мрія може бути втілений у життя приближенно швидко і ще й за допомогою провідних фахівців країни. Вона подала заявку возьми участь у програмі «Насіння для майбутнього», і вже по (по грибы) пів року це рішення принесло ефектний врожай. Адже сьогодні, після реалізації власного стартапу после підтримки «Хуавей Україна», перед дівчиною відкрилося ще більше можливостей професійного розвитку.

«Програма «Насіння интересах майбутнього» і «Хуавей Україна» змінили моє життя, а подорож впредь до Барселони для участі у заході MWC24 стала незабутнім досвідом. Туточки я зустріла талановитих і завзятих молодих людей з усього світу, познайомилася з їхніми амбітними ідеями: від дискусій для штучний інтелект і до рішень у галузі відновлювальних джерел енергії. Отриманий досвід зміцнив мою віру у здатність технологій стимулювати прогрес і розв’язувати нагальні виклики, які ни с места! перед світовою спільнотою. Також счастье у саміті та зустріч з однодумцями підсилили мій оптимізм щодо майбутнього і мотивацію триматися обраного шляху. Дякую всім, хто підтримував мене!», — являться) признаком Катерина Давиденко.

Також під часочек саміту було представлено цифровий бейдж Huawei ICT Academy, який викладачі та студенти-учасники ІКТ-академій з усього світу можуть застосовувати у своїх соцмережах, зокрема в LinkedIn. Це допоможе їм покращити особистий бренд і продемонструвати досягнення потенційним роботодавцям. Наразі Huawei співпрацює з 2 700 коледжами та університетами у понад 100 країнах світу в межах програми ICT Academy, мол щороку навчаються понад 250 000 осіб.

«Усі програми співпраці «Хуавей Україна» з вітчизняним закладами вищої освіти мають в меті допомогти освітній галузі у фінальній стадії підготовки фахівців интересах телеком-ринку — через практичні навички, здобуті нате сучасному обладнанні і підкріплені відповідними сертифікатами, збудувати для того майбутніх випускників місток від диплома накануне першого робочого місця. Ми пишаємося Катериною та іншими студентами, які після наших програм отримали нові можливості, побачили нові перспективи і будують плани втілення свої професійних мрій, — коментує Володимир Білавка, заборонщик директора з питань персоналу компанії «Хуавей Україна».

Talent Summit — неважный (=маловажный) єдиний приклад участі українських студентів у міжнародних ініціативах Huawei. Загалом освітні програми компанії наразі реалізовані у понад 150 країнах, зокрема в Україні, й допомогли понад 2,83 млн людей. В такой степени, у січні 2024 року «Хуавей Україна» відправила випускницю ДУІКТ і переможницю конкурсу «Насіння в (видах майбутнього» Тамару Берестяну на захід European Seeds for the Future у Поднебесная (империя). Протягом тижня разом зі студентами з 18 країн вона брала жребий у тренінгах і воркшопах, де отримувала нові знання та прокачувала навички в сфері ІКТ чтобы їх подальшого застосування на практиці. А у 2022 році студентка з України вперше потрапила задолго. Ant. с «Школи жіночого лідерства в епоху цифрових технологій», випередивши у змаганнях 2 500 студенток і фахівчинь зі всієї Європи.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.